Tradiciniai ir kalendoriniai darželio renginiai:
Daugumos suaugusiųjų gyvenime trūksta džiaugsmo ir bendrumo jausmo, tai atgraso juos nuo dvasingumu spinduliuojančių švenčių ir atskleidžią jų dvasios sustabarėjimą. Toks suaugusiojo sielos sustabarėjimas, kelia pavojų ir vaikams, kuriuos šis suaugusysis ugdo. Vaikų dvasingumui ugdyti reikalingos šventės. Anot Žano – Polio: “Džiaugsmas – tai dangus, po kuriuo pražysta viskas išskyrus nuodus…”
Metų Ratas – gyvas organizmas, o su gyvu organizmu visuomet susiję ritmiškumo principai. Kiekvienas metų laikas turi savo nuotaiką. Vaikai ir suaugusieji gyvendami nuo šventės iki šventės turi galimybę išgyventi švenčių „potvynius“ ir „atoslūgius“.

Rugsėjo rytmetys

Pažiūrėkit – jau rugsėjis
Pro rudens vartus atėjo.
Spalvos kitos ir žiedai
Ūgtelėję ir vaikai…

Nacionalinė akcija „Dviese saugiau”

12 gr. priešmokyklinukai  dalyvavo  Ventos progimnazijos organizuotoje akcijoje: „Dviese akcijoje”. Kartu su mokiniais buvo  prisiminta, kaip saugiai elgtis gatvėje, kad išvengti skaudžių nelaimių. Atidžiai išklausyti patarimai, kaip saugiai pereiti gatvę, taisyklingai dėvėti atšvaitus. Vaikus labai pradžiugino policijos bičiulio šuniuko Amsiaus dovanėlės.

Europos judumo savaitė

Lietuvoje, kaip ir daugelyje Europos šalių, praėjo didžiausia pasaulyje gyventojų judumą, skatinanti iniciatyva – Europos judumo savaitė . Judėjome   ir mes  visi – mankštinomės kartu kieme, bėgome aplink darželį, žygiavome prie Ventos upės, vyko linksmosios estafetės „Su draugu sportuot smagu“, taip pat dalyvavome akcijoje „Diena be automobilio“ važinėjomės dviračiais ir paspirtukais.