Darželio „Pasakos“ 2, 11 ir 12 grupių priešmokyklinukai vyko į Klaipėdos rajone įsikūrusį „Vinetų“ kaimą, kur jų laukė nepamirštama edukacinė kelionė po indėnų pasaulį.
Vaikai leidosi į mistišką kelionę laiku ir susipažino su pirmaisiais Amerikos gyventojais – indėnais, jų gyvenimo būdu, tradicijomis bei papročiais. Mažieji smalsuoliai turėjo galimybę išbandyti jodinėjimą žirgais, sužinoti medžioklės paslapčių, dalyvauti būgnų ritualuose bei patirti daugybę kitų autentiškų veiklų.
Edukacinis užsiėmimas vaikams tapo tikru nuotykiu ir paliko daug neišdildomų emocijų. Visą dieną lydėjo gera nuotaika, smalsumas ir džiugūs atradimai. Ši išvyka tapo puikiu ugdymo metų užbaigimu bei dar viena gražia vaikystės legenda, kuri ilgai išliks mažųjų atmintyje.
