Draugaukime
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...
Gamtosauginė mokykla
Gamtosauginė mokykla

Naujus metus darželyje pradedame džiugiomis naujienomis, edukacines erdves atnaujinome  pažangiomis priemonėmis: įsigijome  interaktyvias grindis ir tris „SMART“ ekranus.

Interaktyvių grindų pagalba bus lavinami ne tik vaikų judesiai, bet ir matematiniai sugebėjimai, vaikai turės galimybę susipažinti su abėcėle, planetomis, rinkti miško gėrybes arba tiesiog žaisti smagius žaidimus tokius, kaip futbolas arba boulingas, neišėję iš ugdymo įstaigos patalpų. Ši priemonė taip pat puikiai tinka vaikams, turintiems specialiųjų poreikių.

Interaktyvių ekranų pagalba ugdytiniai, atlikdami užduotis ekrane, galės geriau susipažinti su technologijomis, įgyti skaitymo ir rašymo pradmenų, įgyti matematinių įgūdžių, susipažinti su įvairiomis sąvokomis, kūrybiškai save išreikšti, spręsti problemas.

Šios inovatyvios ugdymo priemonės padeda sėkmingai vaikams prisitaikyti prie kintančios aplinkos, ugdyti kompetencijas ir įgyti naujos patirties. Darželio pedagogai dalyvavo mokymuose.  Išklausę mokymus, mokytojai kūrybiškai pritaikys įgytas žinias praktinėje veikloje.