Pagarbiai žvelgiame į žaidžiančius vaikus ir dažnai mąstome apie tai, kad kaip šiandien žaidžia vaikas, taip ateityje jis studijuos, kurs, dirbs, naujai atras, džiugins savais svarbiais atliktais darbais.“

Aldona Tarasonienė

Mūsų grupėje vaikų ugdymas grindžiamas- kūrybišku žaidimu. Tik gausi žaidimų patirtis tinkamai parengia vaiką tolesnei sėkmingai kūrybinei veiklai mokykloje ir gyvenime.

  • Žaisdami vaikai mokosi kalbėti, mąstyti, tirti aplinkinį pasaulį, tinkamais žodžiais reikšti savo mintis.
  • Rūšiuodami, skaičiuodami, lygindami įvairių formų ir rūšių daiktus (akmenukus, kaladėles ir kt.), vaikai sužino apie skaičius ir jų seką, ugdo loginį mąstymą.
  • Lipdydami molį, plastiliną, klijuodami, karpydami, piešdami, verdami sagas ir karoliukus, vaikai lavina rankų raumenis, pirštų miklumą, mokosi veikti, mąstyti.
  • Šokdami lietuvių liaudies ratelius, dainuodami vaikiškas dainas, sekdami pasakas vaikai ugdo judesių koordinaciją, klausą, ritmo pojūtį, plėtoja kūrybines galias ir gebėjimus.
  • Žaisdami ant šviesos stalo su gamtine medžiaga (stiklo kamuoliukais, plunksnomis, medžio žievės atraižomis ir kt.) vaikai fantazuoja, mokosi pažinti pasaulį liesdami, tyrinėdami, išbandydami ir patirdami nesuskaičiuojamą daugybę gamtos spalvų ir formų.
  • Judėdami ir būdami gryname ore vaikai auga sveikesni, teisingai formuojasi raumenynas,  vystosi stambioji ir smulkioji motorika.
GRUPĖJE DIRBA:
JOLANTA PRIALGAUSKIENĖ
Išsilavinimas – aukštasis universitetinis
Kvalifikacinė kategorija – vyresnioji mokytoja(auklėtoja)
JOLANTA BALTUTIENĖ
Išsilavinimas – aukštasis universitetinis
Kvalifikacinė kategorija –  mokytoja(auklėtoja)
DANGUOLĖ DAPŠAUSKIENĖ
 Mokytojų(auklėtojų) padėjėja