NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME VISIEMS PARĖMUSIEMS MŪSŲ DARŽELĮ  2023 METAIS!

Jūs pasinaudodami 1,2% GPM paramos galimybe, 2023 m. skyrėte paramą 1036,50Eur. Mažeikių lopšeliui-darželiui „Pasaka“. Jūsų geranoriškumo dėka gautos lėšos bus tikslingai panaudotos ugdymo kokybės ir sąlygų gerinimui, edukacinių ugdymo(-si) erdvių modernizavimui, priemonių ir inventoriaus įsigijimui. 

 Norime atkreipti dėmesį, kad siekiant plėtoti ir tobulini ugdymo(si) aplinką, kiekvieno iš Jūsų parama mums yra ypatingai svarbi. Kviečiame skirti 1,2 proc. GPM (gyventojų  pajamų mokesčio)  paramą Mažeikių lopšeliui-darželiui „Pasaka“ ir šiais metais.

Jeigu nusprendėte 1,2 proc. GPM paramą skirti Mažeikių lopšeliui-darželiui „Pasaka“, tai padaryti galite elektroniniu būdu, reikia užpildyti specialios formos FR0512 prašymą ir pateikti jį  per VMI (Valstybinė mokesčių inspekciją) elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prisijungimo nuoroda:

https://deklaravimas.vmi.lt/lt/Pradinis_Prisijungimo_puslapis/Prisijungimasperisorinessistemas.aspx?fbclid=IwAR0d7FeLm1hNWIZxPoZbg1hIHIY4XqEeOnZfpHJCIQe5O_2cWNypSys7ewA

Primename, kad pajamų mokesčio dalies skyrimas elektroniniu būdu – saugus ir paprastas būdas skirti dalį pajamų mokesčio paramai.

Tai  padaryti galima  iki 2024 m. gegužės 1 dienos

Mūsų duomenys:

Paramos gavėjo kodas: 191814643

Paramos gavėjas : Mažeikių lopšelis-darželis „Pasaka“

Įstaigos adresas: Naftininkų g.66, LT- 89176,Mažeikiai