DARBAS MAŽEIKIŲ LOPŠELYJE-DARŽELYJE „PASAKA” 

Mažeikių lopšelis – darželis „Pasaka” yra Mažeikių rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga, telkianti 59 darbuotojų kolektyvą.

 

MŪSŲ DARBUOTOJAI:

 

STUDIJOS IR DARBAS

Mokytis yra prigimtinė kiekvieno žmogaus teisė. Mes didžiuojamės darbuotojais, kurie  sugeba puikiai suderinti darbą ir studijas. Suaugusiųjų mokymasis darbe, namie, bendruomenėje, savarankiškai ar švietimo įstaigoje suteikia naujų ekonominio konkurencingumo, socialinio saugumo ir gyvenimo kokybės galimybių. Vadovaujantis 2011 m. kovo 17 d. Nr. XI-1281 Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo pakeitimo įstatymo 32 straipsniu bei Darbo kodekso 181, 209 ir 210 straipsniais visada ieškome kompromiso derinant studijų tvarkaraštį ir darbo grafiką.

 

PRAKTIKA

Mažeikių lopšelyje – darželyje „Pasaka” visuomet laukiami kupini entuziazmo ir sveiko maksimalizmo, jauni ir smalsūs žmonės. Priimami studentai, norintys atlikti pedagoginę bei profesinio mokymo praktikas.

 

DARBO PASIŪLYMAI

Šiuo metu laisvų darbo vietų nėra. Kandidatuokite į laisvas darbo vietas nurodydami,kokio pobūdžio darbo ieškote ir siųskite savo gyvenimo aprašymus (CV) adresu pasaka66@gmail.com. Gyvenimo aprašymai yra kaupiami mūsų duomenų bazėje, tad atsilaisvinus dominančiai darbo vietai, su Jumis susisieksime.