Draugaukime
Apklausos

Kaip vertinate mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunasi ... Kraunasi ...

Prieš Velykas žmonės perka labai daug kiaušinių ir juos visaip dažo, margina, ruošiasi šventei. Kiaušinius panaudoja, o padėklai lieka, dažnai yra išmetami į šiukšlyną. Kam išmesti, jeigu galima dar panaudoti ir sukurti kažką gražaus!

8 grupės vaikai nustebo gavę ,,dovanų‘‘ – daug kiaušinių padėklų… Ką su jais daryti? Bet, išbandę padėklų tvirtumą, storį juos suskaičiavo ir nusprendė pasidaryti kelią iš padėklų. Kelias gavosi neblogas, tik nelabai tvirtas, juo reikėjo eiti labai atsargiai, kad padėklai nesusispaustų. Kur dar galėtume panaudoti kiaušinių padėklus?  Kilo idėja  artėjant Velykų šventei pasidaryti Velykų medį kitaip.

Auklėtojos iš kiaušinių dėklų kirpo gėlių žiedelius, vaikai juos nuspalvino ir surištus kabino ant nuostabios  medžio šakos. Spalvindami žiedelius skaičiavo, rūšiavo pagal spalvas, įtvirtino spalvų pavadinimus.

Iš nuspalvintų žaliai padėklų,, padarė‘‘ žolytę Velykų medžiui. Ant jos sudėliojo kiaušinius, kuriuos puošė namie kartu su tėveliais. Gavosi nuostabus STEAM VELYKŲ MEDIS, Papuoštas kitaip ir su didele meile!

Informaciją pateikė mokytojos Džiuljeta Jonauskienė ir Danutė Pukinskienė