Mažeikių lopšelyje-darželyje „Pasaka“ nuaidėjo ypatinga išleistuvių šventė. Priešmokyklinukams tai buvo ypatinga diena, kupina šypsenų, džiaugsmo, jaudulio ir gražių atsisveikinimo akimirkų. Vaikai atsisveikino su darželio etapu ir žengė svarbų žingsnį į naują gyvenimo kelionę, mokyklą, kur jų laukia dar daugiau atradimų, žinių ir naujų draugų.
Šventės metu netrūko smagių išbandymų. Vaikus aplankęs svečias tikrino jų žinias, smalsumą ir drąsą. Mažieji puikiai įveikė visas užduotis, parodė savo sumanumą ir įrodė, kad yra pasiruošę naujam gyvenimo etapui.
Šventėje skambėjo dainos, sukosi šokiai, netrūko juoko, šypsenų ir jaudinančių akimirkų. Vaikai nuoširdžiai dėkojo savo mokytojoms už rūpestį, šilumą ir kartu praleistus metus darželyje.
Linkime būsimiems pirmokams sėkmės, smalsumo, drąsos ir gražių patirčių naujame gyvenimo kelyje.

